Dziś jest

CzwartekImieniny
27Julii
lipca 2017Natalii

Programy samorządowe

Przeglądaj archiwum

Programy samorządowe

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Program Samorządowy

W piątek w Szczecinku burmistrz Jerzy Hardie - Douglas podpisze umowę dofinansowanie kontraktu samorządowego, w ramach którego realizowane będą trzy inwestycje. Jedną z nich będzie wymiana oświetlenia ulic z sodowego na ledowe. Więcej o inwestycjach będzie w programie samorządowym, który dziś nadamy po aktualnościach. W programie będzie tez mowa o Art Pikniku, który był artystycznym świętem miasta. Burmistrz zaprosi też do udziału w Szczecineckim Weekendzie Biegowym.

Środa, 19 lipca 2017

Program Samorządowy

Art Piknik już od piątku - w programie samorządowym zaprasza burmistrz Jerzy Hardie - Douglas. Ponadto, w programie będzie mowa o budowie hotelu nad jeziorem Trzesiecko. Hotel buduje firma Kronospan. Burmistrz opowie też o planowanej przebudowie ulic Junackiej, Drzymały i Parkowej. Parkowa zostanie poszerzona, a na skrzyżowaniu z ul. Ordona zostanie wybudowane małe rondo. W programie samorządowym będzie też mowa o pożyczce dla szczecineckiego szpitala.

Środa, 12 lipca 2017

Program Samorządowy

Dziś w programie samorządowym miasta Szczecinek zastępca burmistrza Daniel Rak opowie m.in. o postępie prac na budowie obwodnicy Szczecinka. W ubiegłym tygodniu burmistrz odwiedził plac budowy. Ponadto, w programie będzie mowa o zmianie nazw dwóch kolejnych ulic, które wskazał wojewoda. Rada Miasta musi podjąć uchwałę dotyczącą ulic Kruczkowskiego i 28 - lutego. Będzie też mowa o wymianie oświetlenia na niektórych ulicach w Szczecinku.

Środa, 5 lipca 2017

Program Samorządowy

Już w ten weekend niebo nad Szczecinkiem będzie kolorowe, a to wszystko za sprawą kolejnego Międzynarodowego Festiwalu Balonowego, który w tym roku potrwa trzy dni. Do śledzenia poczynań pilotów balonowych zachęca burmistrz Jerzy Hardie - Douglas w programie samorządowym. Ponadto, w programie będzie mowa o dofinansowaniu budowy pomostu powstającego przy Centrum Konferencyjnym Zamek. Burmistrz opowie również o posiedzeniu Zarządu Związku Miast Polskich oraz o planowanej budowie wyciągu narciarskiego.

Środa, 28 czerwca 2017

Program Samorządowy

Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Kościuszki i Jeziornej w Szczecinku. Początkowo prace miały się zakończyć 30 czerwca. Z najnowszych informacji wynika jednak, że zostaną przedłużone. Do kiedy dokładnie i z czego wynika zmiana pierwotnych planów - mówi zastępca burmistrza Daniel Rak w programie samorządowym. Ponadto, w programie będzie mowa o projektach i planach ZGM- TBS oraz o ułatwieniach dla mieszkańców i turystów chcących wypoczywać w Szczecinku, a także o inwestycjach na Mysiej Wyspie i ekstremalnej zjeżdżalni.
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12