Pogoda

Zachmurzenie duże

Temperatura
min: 11 st. C
max: 19 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr wschodni o sile 4 m/s
dziś jutro pojutrze

11°C/19°C

10°C/16°C

10°C/19°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Dookoła jest wesoło

Piątek, 22 września 2017


Już po raz siódmy w akcję Dzień bez samochodu włączyła się Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku. Do udziału zaprosiła młodzież ze szkół. W Szczecinku w ramach obchodów Dnia bez Samochodu zorganizowano wczoraj rajd rowerowy dookoła jeziora Trzesiecko. Wzięło w nim udział ponad czterystu rowerzystów. To był taki happening rowerowy, który ma służyć propagowaniu innych niż samochód środków lokomocji. Na trasie przewidziano konkursy z nagrodami, a na mecie ciepły posiłek. Dziś korzystający z usług Komunikacji miejskiej w Szczecinku nie będą musieli kasować biletów.

Baja Szczecinek

Piątek, 22 września 2017


Baja Szczecinek to nowa pozycja w kalendarzu polskich rajdów cross country.

Co, gdzie, kiedy?

Piątek, 22 września 2017

W sobotę na terenie Nadleśnictwa Czarnobór odbędzie się trzeci już Cross Bociana start do biegu o godz. 12. O godz. 14 w Muzeum Regionalnym poznamy historię zaginionego parasola, a w tym samym czasie na wybiegu dla psów rozpocznie się Zlot buldogów francuskich. Warto tez wybrać się do Radacza, gdzie o 15 rozpocznie się Festiwal Dyni. Natomiast MKP szczecinek o 16 zmierzy się z Jeziorakiem Szczecin.

EDD Smaki dziedzictwa

Piątek, 22 września 2017

Trwają Europejskie Dni Dziedzictwa, tegoroczne hasło to Smaki dziedzictwa. Przez cały wrzesień w Muzeum Regionalnym wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających. Już w sobotę,
23 września o godz.

Klub na obcasach

Środa, 20 września 2017


Wrześniowe spotkanie Pań w Klubie Na Obcasach tradycyjnie już,cieszyło się dużym zainteresowaniem. Spotkanie rozpoczęto krótkim recitalem muzyki akordeonowej w znakomitym wykonaniu Barbary Andruszkiewicz.
O profesjonalny wykład na temat zdrowia zadbał fizjoterapeuta Mateusz Błaszkiewicz, który opowiedział, jak ważne jest szukanie przyczyn dolegliwości bólowych, a nie tylko leczenie jej objawów. W czasie wykładu nie zabrakło prelekcji na temat prawidłowego funkcjonowania stawów oraz coraz popularniejszego leczenia holistycznego.

[1] 2 3 4 5