Pogoda

Zachmurzenie duże

Temperatura
min: -1 st. C
max: 3 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr południowy o sile 0 m/s
dziś jutro pojutrze

-1°C/3°C

3°C/7°C

4°C/8°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

34 tys. dla Mariusza

Poniedziałek, 20 listopada 2017


Piłki i koszulki z autografem Małgorzaty Glinki, koszulki piłkarzy z reprezentacji narodowej w piłce nożnej, kosze ze zdrowa żywnością, vouchery na wycieczki krajowe i zagraniczne oraz wiele innych przedmiotów i usług można było wylicytować podczas VI. Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanego przez stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Szczecinku.
- Działalność charytatywna jest naszym drugim celem - mówi prezes Stowarzyszenia Krzysztof Lis. - Co roku pomagamy innej osobie.
Obecnie Porozumienie wspiera Mariusza Pabisiaka, który kilka lat temu uległ wypadkowi.
- Mariusz dzięki stałej rehabilitacji powoli odzyskuje sprawność - mówi jego matka Marzena Pabisiak. - Pieniądze będą przeznaczone na rehabilitacje ruchową. Jedną z piłek z autografem Małgorzaty Glinki wylicytowano za 600 złotych, a koszulkę za 400. Ogółem zebrano ponad 34 tysiace.

Turniej tenisowy

Poniedziałek, 20 listopada 2017

W hali sportowej w Turowie rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym. Zawody rozgrywano na dziewięciu stołach. Do Turowa przyjechali młodzi tenisiści z całego województwa.

MKP wygrał

Poniedziałek, 20 listopada 2017

MKP Szczecinek odczarował szczecineckie boisko i w sobotę pokonał Rasel Dygowo 1 : 0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Kizielewicz w siódmej minucie spotkania.

Impuls na poligonie

Poniedziałek, 20 listopada 2017

Strzelcy z Klubu Impuls uczestniczyli w zawodach o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Drawsku Pomorskim z okazji Święta Niepodległości. Zawody rozegrano na poligonie drawskim w Jaworze.

Przegrana Gromu

Poniedziałek, 20 listopada 2017

W piątek odbyła się kolejka ligowa Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii wiekowej U16 kobiet. W swojej hali, w Turowie Kadetki GROMu podejmowały UKS 16 KSKK Koszalin.

[1] 2 3 4 5