Pogoda

Słonecznie

Temperatura
min: 12 st. C
max: 24 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr połud.-zach. o sile 1 m/s
dziś jutro pojutrze

12°C/24°C

15°C/27°C

11°C/22°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Zamek w Rzepie

Piątek, 26 maja 2017

W piątkowym wydaniu gazety Rzeczpospolita ukazał się artykuł pt. Koncerty w rezydencji Gryfitów o szczecineckim Zamku Książąt Pomorskich.

Z-ca burmistrza o ...

Środa, 24 maja 2017

O tym, że po Szczecinku i okolicach wyznaczonymi trasami można jeździć rowerami wiedzą już chyba wszyscy. Ścieżek rowerowych jest sporo, ale mieszkańcy uważają i słusznie, że powinno ich być jeszcze więcej.

Burmistrz o...

Środa, 17 maja 2017

Dziś w programie samorządowym burmistrz Jerzy Hardie-Douglas powie między innymi Karcie Samorządności - dokumencie zaproponowanym przez wszystkie gremia samorządowe w Polsce.

KSW na żywo w Vectrze

Środa, 17 maja 2017

27 maja Stadion Narodowy w Warszawie stanie się areną dla mieszanych sztuk walki. Zobaczymy największe polskie gwiazdy: Mameda Khalidova, Borysa Mańkowskiego, Marcina Różalskiego i Mariusza Pudzianowskiego.

Aktualności TV Zachód

Poniedziałek, 8 maja 2017


Aktualności TV Zachód: 72 rocznica zwycięstwa nad faszyzmem - obchody na Cmentarzu Wojennym w Szczecinku ***** Echo Lasu - kolejna leśna audycja ***** Ryk silników i klaksonów na Placu Kamińskiego - motocykliści rozpoczęli sezon ***** Zakończenie Amatorskiej Ligi tenisa Stołowego - rozdanie nagród ***** MKP na fali - kolejne zwycięstwo ***** Spotkanie w bibliotece ***** Rodzinne czytanie w czwartek - SP 6 zaprasza do udziału *****

[1] 2 3 4 5