Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Zaproszenia na 1

Czwartek, 31 lipca 2014

1 sierpnia o godz.17. przy symbolicznym grobie, Pomniku Żołnierzy Armii Krajowej, obok kaplicy cmentarnej, odbędą się obchody 70 rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.

Harcerze zapraszają

Czwartek, 31 lipca 2014

Harcerze szczecineckiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego zapraszają w piątek, 1 sierpnia o godz. 17. na Plac Wolności, tam w rocznicę godziny W organizowany jest harcerski flash mob. Później, od godz. 19.

Okno Vectry

Środa, 30 lipca 2014

Wakacyjna niespodzianka dla widzów sieci Vectra. Szczególnie powinno to zainteresować tych z Państwa, którzy korzystają z cyfrowej VECTRY i mają pakiet niższy, niż platynowy.

Plażowe orliki

Środa, 30 lipca 2014

Zarząd klubu GRYF rozpoczął budowy siatkarskich boisk do piłki plażowej tzw. PLAŻOWY ORLIK. Klub zamierza zorganizować kilka boisk na terenie największych szczecineckich osiedli.

Sesja w środku lata

Poniedziałek, 28 lipca 2014


Na wniosek burmistrza dziś obradowali radni rady Miasta. W porządku obrad zapisano siedem punktów. W pierwszym punkcie obrad radni dokonali zmian w budżecie miasta. Dzięki tym zmiano, grający w IV lidze Darzbór otrzyma od miasta wsparcie finansowe w wysokości 100 tysięcy złotych.

[1] 2 3 4 5