Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Prezentacja RPO

Piątek, 9 paŸździernika 2015

W Sali Południowej szczecineckiego zamku odbyło się spotkanie, podczas którego zaprezentowano założenia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2015. W spotkaniu uczestniczyli przyszli beneficjenci programu.

Program starostwa

Piątek, 9 paŸździernika 2015

Dziś w programie samorządowym szczecineckiego starostwa będzie mowa o Regionalnym Centrum Edukacji Ekonomicznej, o inwestycjach w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym, a także o stypendiach starosty szczecineckiego.

Sól i pieprz

Piątek, 9 paŸździernika 2015

Muzeum regionalne zaprasza na kolejna wystawę. Jest to kontynuacja cyklu tzw. wystaw domowych. Tym razem prezentowana jest wystawa Sól i pieprz.

Rajd z Biblioteką

Piątek, 9 paŸździernika 2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinku zaprasza na I Pieszy Rajd z Biblioteką szlakiem szczecineckich obiektów kultury. Zainteresowani wędrówką mogą zgłaszać się do obu bibliotek, w których przyjmowane będą zgłoszenia uczestników.

U św. Franciszka

Piątek, 9 paŸździernika 2015

Na terenie parafii św. Franciszka z Asyżu trwa budowa Hospicjum Stacjonarnego. Prace są daleko zaawansowane. Budowę hospicjum będzie można zwiedzić w najbliższą niedzielę w godzinach od 11 do 13. Natomiast w sobotę na terenie Parafii św.

[1] 2 3 4 5