Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

OPAL zaprasza

Poniedziałek, 1 września 2014

Klub Poetycki OPAL wznawia swoją działalność po wakacjach. Już we wtorek, 2 września, o godzinie 18. zaprasza do Piano Baru na Rocznicowe czytania Stanisława Grochowiaka. Na spotkanie, w 38 rocznicę śmierci poety zaprasza Krystyna Mazur.

Przed sezonem

Poniedziałek, 1 września 2014

EMET Basket Szczecinek rozpoczął przygotowania do sezonu 2014/2015. Po przyjeździe z obozu sportowego w Świnoujściu, juniorzy trenują codziennie w hali przy ul. Jasnej. W ostatnich dniach koszykarze rozegrali dwa mecze sparingowe.

Biuletyn PDF

Poniedziałek, 1 września 2014

W najnowszym numerze Biuletyn Razem dla Szczecinka przeczytamy miedzy innymi : Co dalej ze szpitalem - czyli dzierżawa dla wybrańców. Inwestycje - Bajerowy Miś. Rozmowa z Joanną Pawłowicz. Czas na zmiany. Wsi spokojna, wsi wesoła ! Który głos twej chwale zdoła ? Czy ZUS zapewni nam spokojne emerytury ? Nawróceni.

Rocznicowe obchody

Poniedziałek, 1 września 2014

Dziś mija 75 rocznica wybuchu najkrwawszej z wojen. O godz. 4.40 Niemcy rozpoczęli naloty na Wieluń, a o 4.45 pancernik Schleswig Holstein rozpoczął ostrzał polskiej bazy wojskowej na Westerplatte.

Pierwszy dzwonek

Poniedziałek, 1 września 2014

Dziś we wszystkich szkołach wybrzmiał pierwszy dzwonek. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Uroczystą powiatowo miejską inaugurację zorganizowano w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Szczecińskiej.

[1] 2 3 4 5