Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Jazz w Sint Ji

Poniedziałek, 22 września 2014

Koncert jazzowy w Sint Ji - Wośko/Tranberg/Kądziela. To trio jest nową jakością na duńskiej i europejskiej scenie jazzowej. Powstało w twórczym środowisku Odense, jako odpowiedź na wyzwania rzucane przez współczesny świat i sztukę.

Sukces Biedziuka

Poniedziałek, 22 września 2014

W miniony piątek w Koszalinie w miejscowym zakładzie karnym po raz kolejny spotkali się najlepsi tenisiści stołowi wśród funkcjonariuszy Służby Więziennej, by walczyć o tytuły mistrzów okręgu koszalińskiego.

Zaproszenie do stołu

Poniedziałek, 22 września 2014

Sekcja tenisa stołowego Lubczyk-Dent Szczecinek ogłasza nabór na zajęcia treningowe dla dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia prowadzić będzie Kamil Kiljanek. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel.: 725 210 240 lub 660 516 568.

MKS Gryf zaprasza

Poniedziałek, 22 września 2014

Klub siatkarski GRYF poszukuje następców: Wlazłego, Winiarskiego, czy Gumy - siatkarskich mistrzów świata.

Aktualności TV Zachód

Poniedziałek, 22 września 2014

Aktualności TV Zachód: Plon, niesiemy plon - czyli dożynki w Barwicach ***** EXPO - zdrowie - wystawa promująca zdrowy styl życia ***** Konferencja w Bornem Sulinowie ***** Sporu pomiędzy prezesem MKP a krytą pływalnią ciąg dalszy ***** Komentarz do sukcesu Polaków ***** Darzbór I wygrał - Wielim Przegrał - Darzbór II wygrał ***** Aktywni turyści z Wiarusów ***** Skrzat Cup 2014 ***** Trening z Martinezem ***** Modele pływające w Bornem ***** Wernisaż już jutro *****

[1] 2 3 4 5