Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Kierunek: Dziki Zachód

Poniedziałek, 27 lipca 2015

Rozpoczęły się Wakacje na Dzikim Zachodzie. Kilkadziesięcioro dzieci spędzi je razem z Sapikiem. Spotkają tam kowbojów, Indian, poszukiwaczy złota, szeryfów i traperów. Nauczymy się tańczyć rodem z Dzikiego Zachodu.

Ofiara kapieli

Poniedziałek, 27 lipca 2015

Jezioro Trzesiecko pochłonęło pierwsza ofiarę kąpieli w tym roku. Na niestrzeżonym kąpielisku nieopodal Świątek utonął mężczyzna.

Urwana wyciągarka

Poniedziałek, 27 lipca 2015

Chluba i duma szczecineckiego szpitala - karetka wchodząca w skład mobilnego szpitala miała wypadek. Podczas jazdy na sygnale bez żadnych widocznych przyczyn urwała się wyciągarka zamontowana na przednim zderzaku pojazdu.

Koncert na 102

Poniedziałek, 27 lipca 2015

Jedna z największych imprez plenerowych w Polsce był Wielki koncert plenerowy z Telewizją Polską, Radiem Eska i miastem Szczecinek. W koncercie, który oglądaliśmy na placu na osiedlu Zachód 24 lipca zgromadził kilkanaście tysięcy osób.

Moje Serce zaprasza

Poniedziałek, 27 lipca 2015

Stowarzyszenie Kardiologiczne Moje Serce zaprasza na kolejne spotkanie. W najbliższy czwartek w Sali Południowej Szczecineckiego Zamku Książąt Pomorskich terapeuci z Centrum Zdrowia Psychicznego Solution będą radzili jak radzić sobie ze stresem i depresją, które mogą dopaść każdego w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Spotkanie rozpocznie się o godz 17, wstęp wolny.

[1] 2 3 4 5