Archiwum aktualnośœci

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Idziemy do urn

Piątek, 6 marca 2015

Mieszkańcy Szczecinka w tym roku kilka razy pójdą do urn wyborczych. Najbliższe wybory czekają nas już w najbliższą niedzielę, będziemy wybierać Rady Osiedli. Wybory zostaną przeprowadzone w dziesięciu okręgach wyborczych. Potem jeszcze będziemy wybierać Prezydenta Rzeczypospolitej, jesienią odbędą się wybory parlamentarne.

Mocarz Gospodarczy

Piątek, 6 marca 2015

Zarząd Powiatu Szczecineckiego ogłosił XI edycję konkursu gospodarczego Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego. Podobnie, jak w roku ubiegłym, kandydatury we wszystkich kategoriach mogą być zgłaszane przez mieszkańców powiatu.
Celem konkursu jest uhonorowanie firm, osób i wydarzeń, które znacząco przyczyniły się do rozwoju powiatu szczecineckiego.

"Jesteśmy tacy sami"

Piątek, 6 marca 2015

Jesteśmy tacy sami to tytuł wystawy plakatów w Muzeum Regionalnym, którą można oglądać od czwartku. Autorem wystawy jest wywodzący się ze Szczecinka młody artysta plastyk Jerzy Sokół, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie.

Przeprosiny burmistrza

Piątek, 6 marca 2015

Na łamach Głosu Koszalińskiego burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie - Douglas przeprasza Adama Bielickiego, byłego prezesa szpitala w Szczecinku.

Bezpieczne miasto

Piątek, 6 marca 2015

Im bliżej referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej, tym bardziej widoczni są strażnicy. Różnymi akcjami chcą pozyskać sympatie mieszkańców. W czwartek w kinie Wolność strażnicy podsumowali akcję Szczecinek - bezpieczne miasto.

[1] 2 3 4 5